Ana sayfa Spor Kadınlar 3. Ligi play-off kuraları çekildi

Kadınlar 3. Ligi play-off kuraları çekildi

65
0
PAYLAŞ

Kadınlar 3. Ligi’nde 2017-2018 sezonu şampiyonunu ve 2. Lig’e yükselecek dört takımı belirleyecek play-off müsabakalarının kuraları Eskişehir, Erzurum, Malatya ve Afyon illerinde eşzamanlı olarak çekildi.

Ligde 16 grupta oynanan karşılaşmalar sonunda gruplarını ilk iki sırada bitiren takımların katıldığı kura çekiminde, grup birincileri ile ikinciler eşleşti.

Aynı gruptan gelen takımların birbirleriyle eşleşmediği kura çekimi sonunda oluşan eleme maçları, 12-15 Nisan tarihleri arasında oynanacak. Tek maçlı eleme usulüne göre tarafsız sahada yapılacak karşılaşmalarda yarı finale kalmayı başaran takımlar, önümüzdeki sezon Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele edecek.

Final müsabakasını kazanan takım ise Kadınlar 3. Ligi şampiyonu olacak.

2017 – 2018 SEZONU KADINLAR 3. LİGİ PLAY-OFF GRUPLARI FİKSTÜRÜ
1. BÖLGE (ESKİŞEHİR)
GRUP LİDERLERİ GRUP İKİNCİLERİ
SİLİVRİ ALİBEY TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
DUDULLU PENDİK ÇAMLIK SPOR
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ KANALBOYU NİLÜFER SPOR
KARADENİZ EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR KARABÜK GENÇLİKSPOR
No Tarih Saha Saat 1. Takım 2. Takım
1 12.04.18 HASAN DOĞAN SAHASI 12:00 KARADENİZ EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR PENDİK ÇAMLIK SPOR
2 12.04.18 MUTTALİP SAHASI 12:00 DUDULLU TEKİRDAĞ GENÇLİK
3 12.04.18 HASAN DOĞAN SAHASI 14:00 SİLİVRİ ALİBEY KANALBOYU NİLÜFER
4 12.04.18 MUTTALİP SAHASI 14:00 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ KARABÜK GENÇLİKSPOR
5 14.04.18 HASAN DOĞAN SAHASI 11:00 1. Maçın Galibi 2. Maçın Galibi
6 14.04.18 13:00 3. Maçın Galibi 4. Maçın Galibi
7 15.04.18 12:00 5. Maçın Galibi 6. Maçın Galibi
2. BÖLGE (ERZURUM)
GRUP LİDERLERİ GRUP İKİNCİLERİ
GÜLİZAR HASAN YILMAZ G.S.S. LİSESİ TOKİ İ.Ö.O. GENÇLİK VE SPOR
GİRESUN SANAYİ SPOR DENİZÜSTÜ SPOR
DİCLE ASLAN SPOR AĞRI A.S.P. GENÇLİK VE SPOR
1955 BATMANSPOR SİİRT HASBEY SPOR
No Tarih Saha Saat 1. Takım 2. Takım
1 12.04.18 KAZIM KARABEKİR 1 NOLU SAHA 12:00 DİCLE ASLAN SPOR TOKİ İ.Ö.O. GENÇLİK VE SPOR
2 12.04.18 KAZIM KARABEKİR 2 NOLU SAHA 12:00 GÜLİZAR H. YILMAZ G.S.S. LİSESİ DENİZÜSTÜ SPOR
3 12.04.18 KAZIM KARABEKİR 1 NOLU SAHA 14:00 GİRESUN SANAYİ SPOR SİİRT HASBEY SPOR
4 12.04.18 KAZIM KARABEKİR 2 NOLU SAHA 14:00 1955 BATMANSPOR AĞRI A.S.P. GENÇLİK VE SPOR
5 14.04.18 KAZIM KARABEKİR 2 NOLU SAHA 11:00 2. Maçın Galibi 1. Maçın Galibi
6 14.04.18 13:00 4. Maçın Galibi 3. Maçın Galibi
7 15.04.18 15:30 5. Maçın Galibi 6. Maçın Galibi
3. BÖLGE (MALATYA)
GRUP LİDERLERİ GRUP İKİNCİLERİ
ŞANLIURFA GENÇLİK VE SPOR DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
K. MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR TAVLA GENÇLİK SPOR
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR MERSİN CAMSPOR
AKSARAY HASANDAĞI SPOR KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ
No Tarih Saha Saat 1. Takım 2. Takım
1 12.04.18 YEŞİLTEPE 3 NOLU SAHA 10:00 Ş.URFA GENÇLİK VE SPOR TAVLA GENÇLİK SPOR
2 12.04.18 12:00 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
3 12.04.18 14:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR DİYABEKİR SPOR A.Ş.
4 12.04.18 YEŞİLTEPE 2 NOLU SAHA 16:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR MERSİN CAM SPOR
5 14.04.18 YEŞİLTEPE 3 NOLU SAHA 11:00 3. Maçın Galibi 2. Maçın Galibi
6 14.04.18 13:00 4. Maçın Galibi 1. Maçın Galibi
7 15.04.18 11:00 5. Maçın Galibi 6. Maçın Galibi
4. BÖLGE (AFYON)
GRUP LİDERLERİ GRUP İKİNCİLERİ
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
HOROZKENT SPOR 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK TURGUTLU BELEDİYESPOR
No Tarih Saha Saat 1. Takım 2. Takım
1 12.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-1 SAHASI 13:00 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
2 12.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-5 SAHASI 13:00 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
3 12.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-1 SAHASI 15:00 HOROZKENT SPOR KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
4 12.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-5 SAHASI 15:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR TURGUTLU BELEDİYESPOR
5 14.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-1 SAHASI 11:00 3. Maçın Galibi 1. Maçın Galibi
6 14.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-5 SAHASI 11:00 4. Maçın Galibi 2. Maçın Galibi
7 15.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-1 SAHASI 12:00 5. Maçın Galibi 6. Maçın Galibi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here