Ana sayfa Medya Plaj Futbolu Ligi Türkiye finalleri devam ediyor

Plaj Futbolu Ligi Türkiye finalleri devam ediyor

70
0
PAYLAŞ

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Alanya Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Plaj Futbolu Ligi Türkiye finalleri devam ediyor.

Galip Dere Plajı Plaj Futbolu Stadı’nda gerçekleştirilen organizasyonda grup müsabakalarında 1. gün tamamlandı.

Tarih 24 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
09:30 GÜMÜLDÜR SPOR 9 4 EFES MÜZESİ
10:45 AKDENİZ KARATAŞ 4 (0P) 4 (1P) DİKİLİ ÇANDARLI GÜCÜ
12:00 19 MAYIS BELEDİYE SPOR 5 12 MANAVGAT BELEDİYE SPOR
13:15 ERÇİŞ BELEDİYE SPOR 16 2 TEPEBAŞI BELEDİYE
14:30 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR Yarıda Kaldı ADİLCEVAZ BELEDİYE SPOR
15:45 KARASU BELEDİYE AKYURT İNŞAAT Oynanmadı YUVACIKSPOR
Tarih 25 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
10:30 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR 9(uzt) 8 ADİLCEVAZ BELEDİYE SPOR
11:00 KARASU BELEDİYE AKYURT İNŞAAT 9 6 YUVACIKSPOR
A GRUBU B GRUBU
1 ALANYA BELEDİYE SPOR 1 ERCİŞ BELEDİYE SPOR
2 GÜMÜLDÜR SPOR 2 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR
3 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 3 KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT
4 MANAVGAT BELEDİYE SPOR 4 TEPECİKSPOR
Tarih 26 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
10:00 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 4 5 MANAVGAT BELEDİYE SPOR
11:30 ERCİŞ BELEDİYE SPOR 9 3 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR
13:00 ALANYA BELEDİYE SPOR 10 1 GÜMÜLDÜR SPOR
14:30 KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT 3 4 TEPECİKSPOR
Tarih 27 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
10:00 ALANYA BELEDİYE SPOR DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
11:30 ERCİŞ BELEDİYE SPOR KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT
13:00 GÜMÜLDÜR SPOR MANAVGAT BELEDİYE SPOR
14:30 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR TEPECİKSPOR
Tarih 28 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
10:00 GÜMÜLDÜR SPOR DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
11:30 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT
13:00 ALANYA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYE SPOR
14:30 ERCİŞ BELEDİYE SPOR TEPECİKSPOR
Tarih 29 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
13:00 A Grubu Birincisi B Grubu İkincisi
14:30 B Grubu Birincisi A Grubu İkincisi
Tarih 30 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
13:00 A1B2 Mağlubu 3. lük B1A2 Mağlubu
14:30 A1B2 Galibi Final B1A2 Galibi

A GRUBU O G M A Y AV P
Alanya Belediye Spor 1 1 0 10 1 9 3
Manavgat Belediye Spor 1 1 0 5 4 1 3
Dikili Çandarlı Gücü 1 0 1 4 5 -1 0
Gümüldür Spor 1 0 1 1 10 -9 0

B GRUBU O G M A Y AV P
Erçiş Belediye Spor 1 1 0 9 3 6 3
Tepecikspor 1 1 0 4 3 1 3
Karasu Belediye Akyurt İnşaat 1 0 1 3 4 -1 0
The Anlılife Otel Arsuz Belediye Spor 1 0 1 3 9 -6 0

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here