Ana sayfa Medya Plaj Futbolu Ligi Türkiye Finalleri’nde şampiyon belli oluyor

Plaj Futbolu Ligi Türkiye Finalleri’nde şampiyon belli oluyor

38
0
PAYLAŞ

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Alanya Belediyesi ev sahipliğinde Galip Dere Plajı Plaj Futbolu Stadı’nda oynanan yarı final müsabakaları sonucunda finalistler belirlendi.

Günün ilk yarı final müsabakasında Alanya Belediye Spor, The Anılife Otel Arsuz Belediye Spor’u 7-6 mağlup ederek ilk finalist oldu. Günün diğer yarı finalinde ise Erciş Belediye Spor, Manavgat Belediye Spor’u 9-3 mağlup ederek finalde yer alma hakkını kazandı.

30 Ekim tarihinde The Anılife Otel Arsuz Belediye Spor ile Manavgat Belediye Spor 3.lük, Alanya Belediye Spor ile Erciş Belediye Spor final müsabakalarında karşı karşıya gelecek. Türkiye Şampiyonu, 2019’da ülkemizi Beach Soccer World Wide Euro Winners Cup organizasyonunda temsil etme hakkını elde edecek.

Ayrıca, bugün oynanan müsabakalar öncesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlandı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyetimizin Kurucuları ile tüm şehitlerimiz adına saygı duruşu gerçekleştirildi.

Tarih 24 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
09:30 GÜMÜLDÜR SPOR 9 4 EFES MÜZESİ
10:45 AKDENİZ KARATAŞ 4 (0P) 4 (1P) DİKİLİ ÇANDARLI GÜCÜ
12:00 19 MAYIS BELEDİYE SPOR 5 12 MANAVGAT BELEDİYE SPOR
13:15 ERÇİŞ BELEDİYE SPOR 16 2 TEPEBAŞI BELEDİYE
14:30 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR Yarıda Kaldı ADİLCEVAZ BELEDİYE SPOR
15:45 KARASU BELEDİYE AKYURT İNŞAAT Oynanmadı YUVACIKSPOR
Tarih 25 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
10:30 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR 9(uzt) 8 ADİLCEVAZ BELEDİYE SPOR
11:00 KARASU BELEDİYE AKYURT İNŞAAT 9 6 YUVACIKSPOR
A GRUBU B GRUBU
1 ALANYA BELEDİYE SPOR 1 ERCİŞ BELEDİYE SPOR
2 GÜMÜLDÜR SPOR 2 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR
3 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 3 KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT
4 MANAVGAT BELEDİYE SPOR 4 TEPECİKSPOR
Tarih 26 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
10:00 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 4 5 MANAVGAT BELEDİYE SPOR
11:30 ERCİŞ BELEDİYE SPOR 9 3 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR
13:00 ALANYA BELEDİYE SPOR 10 1 GÜMÜLDÜR SPOR
14:30 KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT 3 4 TEPECİKSPOR
Tarih 27 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
10:00 ALANYA BELEDİYE SPOR 9 0 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
11:30 ERCİŞ BELEDİYE SPOR 8 3 KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT
13:00 GÜMÜLDÜR SPOR 2 7 MANAVGAT BELEDİYE SPOR
14:30 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR 9 3 TEPECİKSPOR
Tarih 28 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
10:00 GÜMÜLDÜR SPOR 6 5 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
11:30 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR 13 6 KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT
13:00 ALANYA BELEDİYE SPOR 7 1 MANAVGAT BELEDİYE SPOR
14:30 ERCİŞ BELEDİYE SPOR 11 5 TEPECİKSPOR
Tarih 29 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
13:00 ALANYA BELEDİYE SPOR 7 6 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR
14:30 ERCİŞ BELEDİYE SPOR 9 3 MANAVGAT BELEDİYE SPOR
Tarih 30 Ekim
Saat A Takımı Sonuç B Takımı
13:00 THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR 3. lük MANAVGAT BELEDİYE SPOR
14:30 ALANYA BELEDİYE SPOR Final ERCİŞ BELEDİYE SPOR
A GRUBU O G P
ALANYA BELEDİYE SPOR 3 3 9
MANAVGAT BELEDİYE SPOR 3 2 6
GÜMÜLDÜR SPOR 3 1 3
DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 3 0 0
B GRUBU O G P
ERCİŞ BELEDİYE SPOR 3 3 9
THE ANILIFE OTEL ARSUZ BLD. SPOR 3 2 6
TEPECİKSPOR 3 1 3
KARASU BLD. AKYURT İNŞAAT 3 0 0

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here