beylikdüzü escort  U16 Milli Takımı’nın Gelişim Turnuvası aday kadrosu açıklandı – Batı Trakya Haber

  • DOLAR
    8,3465
  • EURO
    9,6728
  • ALTIN
    504,34
  • BIST
    1,1649
U16 Milli Takımı’nın Gelişim Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U16 Milli Takımı’nın Gelişim Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U16 Milli Takımımızın 24-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Antalya’da katılacağı UEFA U16 Gelişim Turnuvası aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 19 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 13.00’te, Antalya Belek Titanic Deluxe Otel’de toplanacak.

U16 Milli Takımı’nın UEFA U16 Gelişim Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Emre Bilgin (Beşiktaş A.Ş.), Jankat Yılmaz (Galatasaray A.Ş.)

Defans: Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Ersin Yılmaz (Galatasaray A.Ş.), Emir Ortakaya (Gençlerbirliği), Ahmet Buğra Güven (Fenerbahçe A.Ş.), Efe Birinci (Trabzonspor A.Ş.)

Orta Saha: Cem Özgener (Altay), Mevlüt Han Ekelik (Fraport – Tav Antalyaspor), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği), Hamza Yiğit Akman (Galatasaray A.Ş.), Yiğit Kerem (Manisa Futbol Kulübü), Ahmet Karademir (İttifak Holding Konyaspor)

Forvet: Cemal Azad Demir (Beşiktaş A.Ş.), Doğukan Tarlaek (Fenerbahçe A.Ş.), Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.), Adem Metin Türk (Fraport – Tav Antalyaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu

Maç Programı:

Tarih-Saat 1. Takım Skor 2. Takım Stat / Yer
24.02.2020 – 12.30 İtalya Fransa Mardan 1 Nolu Stat
24.02.2020 – 15.30 Türkiye Paraguay Mardan 1 Nolu Stat
26.02.2020 – 12.30 Fransa Paraguay Mardan 1 Nolu Stat
26.02.2020 – 15.30 İtalya Türkiye Mardan 1 Nolu Stat
29.02.2020 – 11.00 Paraguay İtalya Mardan 1 Nolu Stat
29.02.2020 – 14.00 Türkiye Fransa Mardan 1 Nolu Stat


U16 Milli Takımımızın 24-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Antalya’da katılacağı UEFA U16 Gelişim Turnuvası aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 19 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 13.00’te, Antalya Belek Titanic Deluxe Otel’de toplanacak.

U16 Milli Takımı’nın UEFA U16 Gelişim Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Emre Bilgin (Beşiktaş A.Ş.), Jankat Yılmaz (Galatasaray A.Ş.)

Defans: Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Ersin Yılmaz (Galatasaray A.Ş.), Emir Ortakaya (Gençlerbirliği), Ahmet Buğra Güven (Fenerbahçe A.Ş.), Efe Birinci (Trabzonspor A.Ş.)

Orta Saha: Cem Özgener (Altay), Mevlüt Han Ekelik (Fraport – Tav Antalyaspor), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği), Hamza Yiğit Akman (Galatasaray A.Ş.), Yiğit Kerem (Manisa Futbol Kulübü), Ahmet Karademir (İttifak Holding Konyaspor)

Forvet: Cemal Azad Demir (Beşiktaş A.Ş.), Doğukan Tarlaek (Fenerbahçe A.Ş.), Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.), Adem Metin Türk (Fraport – Tav Antalyaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu

Maç Programı:

Tarih-Saat 1. Takım Skor 2. Takım Stat / Yer
24.02.2020 – 12.30 İtalya Fransa Mardan 1 Nolu Stat
24.02.2020 – 15.30 Türkiye Paraguay Mardan 1 Nolu Stat
26.02.2020 – 12.30 Fransa Paraguay Mardan 1 Nolu Stat
26.02.2020 – 15.30 İtalya Türkiye Mardan 1 Nolu Stat
29.02.2020 – 11.00 Paraguay İtalya Mardan 1 Nolu Stat
29.02.2020 – 14.00 Türkiye Fransa Mardan 1 Nolu Stat

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN



Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar